AKŞEHİR GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Güvenlik Kamera Sistemi Nelerden Oluşur?

 

GÜVENLİK KAMERASI

HARD DİSK

KAYIT CİHAZI

EKİPMAN

MONTAJ

Ev Kamera Sistemleri

İş Yeri ve Ofis Kamerası

Site ve Bina Güvenlik Kamerası

Özel Proje Sistemleri

AKŞEHİR GÜVENLİK KAMERASI

Profesyonel kamera kadromuz ile her daim en IYI hizmeti siz müşterilerimize vermek için çalışmaktayız.

2 MP 1080P KALİTE!

2 MP 1080P Görüntü kalitesi ile en IYI çözünürlüğü sizlere sağlamaktayız.

ULTRA GECE GÖRÜŞ

Gece görüşlerinde hiç bir sorun yaşamadan en karanlık ortamda istediğiniz görüntüyü biz size sunabiliriz.

7x24 KAMERA TEKNIK SERVISI

Gece sorununuz mu oldu bizi arayabilirsiniz (0542 494 0 494), sizin için gelip kameralarınızı gelip kontrol edebilir, varsa bir olay kayıtlarınız bir Flash belleğe yada CD/DVD ye aktarabiliriz.

Akşehir kamera; Güvenlik kamerası sahip olduğunuz evde, iş yerinde neler olup bittiğini anlamanız için kullanılan sistemlerdir. Güvenlik kamerası sayesinde istediğimiz her yeri her vakit, 7 gün 24 saat boyunca izleyebilir ve kayıt altına alabiliriz.İnternet bağlantısı bulundurduğunuz zaman Bilgisayar, Tablet, Cep telefonu ve Smart TV de izleyebilirsiniz.  Güvenlik ve izleme amaçlı kullanılan Güvenlik kameraları sizi daha da güvende tutma amaçlı kullanılmaktadır.

Yukarıdaki kameramız Akşehir gülmece meydanında gündüz görüntüsü ile kayıt altına alınmıştır. Lütfen bütün görüntülerimizi tam ekranda ve 1080p görüntü kalitesini seçerek izleyiniz, aksi takdirde görüntü kalitesi çok düşük olacaktır. 

Yukarıdaki kameramız Akşehir imaret camii göbeğinde gündüz görüntüsü ile kayıt altına alınmıştır. Lütfen bütün görüntülerimizi tam ekranda ve 1080p görüntü kalitesini seçerek izleyiniz, aksi takdirde görüntü kalitesi çok düşük olacaktır. 

Yukarıdaki kameramız Akşehir Belediye parkı göbeğinde gece görüntüsü ile kayıt altına alınmıştır. Lütfen bütün görüntülerimizi tam ekranda ve 1080p görüntü kalitesini seçerek izleyiniz, aksi takdirde görüntü kalitesi çok düşük olacaktır. 

Yukarıdaki kameramız Akşehir Gülmece meydanında gece görüntüsü ile kayıt altına alınmıştır. Lütfen bütün görüntülerimizi tam ekranda ve 1080p görüntü kalitesini seçerek izleyiniz, aksi takdirde görüntü kalitesi çok düşük olacaktır. 

Yukarıdaki kameramız Akşehir Sanayi göbeğinde gece görüntüsü ile kayıt altına alınmıştır. Lütfen bütün görüntülerimizi tam ekranda ve 1080p görüntü kalitesini seçerek izleyiniz, aksi takdirde görüntü kalitesi çok düşük olacaktır. 

Yukarıdaki kameramız Akşehir Hıdırlık da gece görüntüsü ile kayıt altına alınmıştır. Lütfen bütün görüntülerimizi tam ekranda ve 1080p görüntü kalitesini seçerek izleyiniz, aksi takdirde görüntü kalitesi çok düşük olacaktır. 

Yukarıdaki kameramız Akşehir de boş bir tarlada hiç ışık desteği olmadan  gece görüntüsü ile kayıt altına alınmıştır. Lütfen bütün görüntülerimizi tam ekranda ve 1080p görüntü kalitesini seçerek izleyiniz, aksi takdirde görüntü kalitesi çok düşük olacaktır. 

WhatsApp chat