BİLGİSAYAR TAMİRİ

Bilgisayar Tamiri

Akşehir Bilgisayar olarak, bilgisayar tamiri konusunda bilgisayarınızı en iyi ve çalışır durumda tutmanın önemini anlıyoruz. Güvenilir ve iyi çalışan bir bilgisayar hem kişisel hem de profesyonel amaçlar için gereklidir. Bu nedenle, bilgisayarınızın her daim sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Donanım sorunları, yazılım sorunlarını giderme veya virüs temizleme konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, yetenekli teknisyenlerden oluşan ekibimiz sizlere yardımcı olur. Bilgisayarınızı mümkün olan en kısa sürede en yüksek performansına geri döndürmek için hızlı, verimli ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

masaüstü bilgisayar ekran kartı tamiri

BAŞKA ŞEHİR MERKEZİNDEN BİZLERE BİLGİSAYAR GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

Bilgisayar tamir ihtiyaclarınızı uzakdan yada bizlere göndermek istiyorsanız bizimle telefon, whatsapp, e-posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İşte uzmanlaştığımız kilit alanlardan üçü:

  1. Donanım onarımı ve bakımı: Ekibimiz, arızalı ana kartlardan, bozuk ekranlardan, hasarlı klavyelerden ve arızalı bileşenlere kadar çok çeşitli donanım sorunlarını tanılama ve düzeltme uzmanlığına sahiptir. Bilgisayarınızın tam işlevselliğine geri dönmesini sağlamak için yalnızca en yüksek kalitede yedek parçalar kullanıyoruz.
  2. Yazılım desteği ve sorun giderme: İşletim sisteminiz veya yüklü programlarınızla ilgili hatalar, çökmeler veya başka sorunlar yaşıyorsanız, teknisyenlerimiz bu konu hakkında yardımcı olabilir. Bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için sorunları giderebilir, sistem performansını optimize edebilir, güncellemeler ve yamalar yükleyebiliriz.
  3. Virüs ve kötü amaçlı yazılımın kaldırılması: Yavaş performans ve pop-up reklamlardan veri kaybına ve kimlik hırsızlığına kadar her türlü soruna kötü amaçlı yazılımlar neden olabilir. Ekibimiz virüsleri, kötü amaçlı yazılımları ve diğer kötü niyetli tehditleri belirleyip ortadan kaldırmak üzere eğitilmiştir ve ayrıca bilgisayarınızı gelecekteki bulaşmalardan nasıl koruyacağınız konusu hakkında tavsiyelerde bulunabiliriz.
masaüstü bilgisayar güç arızası
masaüstü bilgisayar güç arızası

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Şanlıurfa, Gaziantep, Kocaeli ve Konya Bilgisayar Tamiri

Her marka ve model bilgisayar ürünlerine bilgisayar teknik servis hizmeti mevcuttur. Elinizdeki ürünün markası önemli değildir arızalarınız için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Her il ve ilçe için uzakdan hizmetimiz ve anlaşmalı kargo firmaları ile ürünlerinizi bize gönderebilirsiniz.

Karşılaştığınız sorun ne olursa olsun, Akşehir Bilgisayar tamiri ekibi size yardım etmek için burada. Bilgisayarınızın her zaman en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Bu nedenle bilgisayar onarımına ihtiyacınız varsa, bizi aramaktan veya mağazamıza uğramaktan çekinmeyin. Size hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz!

Sektörde 15 yıllı aşkın süredir Konya/Akşehir ilçesinde hizmet vermekteyiz. Merkezimiz dışında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Kocaeli, Samsun, Erzurum, Çanakkale, Bursa gibi büyük il ve ilçelerde de özel çalışmalarımız olmuştur. Bizlere gönül rahatlığı ile cihazını bırakabilir yada bizlerden destek isteyebilirsiniz. Uzman kadro ve ekiplerimi ile Türkiyenin her yerinde hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu kalite ve güvenli hizmet'den yararlanmak isterseniz hemen bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Günvelik Kamerası Hizmletleri için bizlere iyiguvenlik  web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Akşehir İYİ Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

 

Düzenli Bakımın Önemi

Akşehir Bilgisayar tamiri ailesi olarak, kullanmış olduğunuz bilgisayarınızın sizler için önemini alıyoruz. Tıpkı bir araba gibi, bir bilgisayar da sorunsuz çalışmasını sağlamak için düzenli bakım gerektirir. Makinenizin bakımını ihmal etmek, ileride düzeltilmesi maliyetli olabilecek daha ciddi sorunlara yol açan bilgisayar tamiri gerektirebilir. Bilgisayarınızla ilgili sorunları önlemenin bir yolu, onu temiz tutmaktır. Bilgisayarın içinde toz ve birikintiler birikerek donanımda sorunlara neden olabilir ve soğutma sistemini etkileyebilir. Bilgisayarınızın içini düzenli olarak temizlemek bu sorunları önlemeye yardımcı olabilir.

Bilgisayar bakımının bir diğer önemli yönü, yazılımınızı güncel tutmaktır. Bu, işletim sistemi ve yüklü programlar için güncellemelerin ve yamaların yüklenmesini içerir. Bu güncellemeler genellikle, bilgisayarınızı güvenlik açıklarından korumaya yardımcı olan hata düzeltmelerini ve güvenlik yamalarını içerir. Akşehir Bilgisayar olarak, sisteminizin sürekli ve düzenli olarak iyi durumda çalışmasını sağlamak için çeşitli bakım hizmetleri sunuyoruz. Alanında uzman teknisyenlerden oluşan ekibimiz, donanım temizliğinden yazılım güncellemelerine kadar her konuda yanınızda. İhmalin maliyetli onarımlara yol açmasına izin vermeyin! Bakım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için bugün bize ulaşın.

Bilgisayarınızı Hasar ve Kötü Yazılımlardan Korumak için İpuçları

bilgisayar virüs
bilgisayar virüs

Akşehir bilgisayar tamiri firmamızın sizlere bilgisayarınızı kötü yazılımlardan korumak için tavsiye vereceği birkaç unsur bulunmakta;

Bilgisayarınızı olası hasarlara ve kötü yazılımlara karşı koruyabilmek adına atabileceğiniz birkaç adım bulunmaktadır. En etkili yollardan biri, firmamızdan temin edebileceğiniz virüsten koruma yazılımı yükletmektir. Bu tür yazılımlar virüsleri, kötü amaçlı yazılımları ve diğer kötü niyetli tehditleri bilgisayarınızdan algılayıp kaldırmak için tasarlanmıştır. Sürekli olarak yeni tehditler ortaya çıktığı için virüsten koruma yazılımınızı güncel tutmanız önemlidir. Bilgisayarınızı korumanın bir başka yolu da internette gezinirken dikkatli olmaktır. Bilmediğiniz web sitelerini, özellikle de sizden dosya indirmenizi veya kişisel bilgilerinizi girmenizi isteyen web sitelerini ziyaret etmekten kaçının. Bilgisayar korsanlarının bilgisayarınıza erişmesinin yaygın bir yolu olabileceğinden, şüpheli e-postalara veya bağlantılara karşı dikkatli olmak da iyi bir fikirdir.

bilgisayar virüs koruması
bilgisayar virüs koruması

Son olarak, hesaplarınız için güçlü, benzersiz parolalar kullanabilirsiniz ya da iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirebilirsiniz. Böylelikle bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Bu, hesaplarınıza yetkisiz erişimi önlemeye yardımcı olur ve kişisel bilgilerinizi güvende tutar. Bu ipuçlarını takip ederek ve düzenli bakım ve onarımı takip ederek, bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlayabilir ve bilgisayarınızı hasar ve kötü yazılımlardan koruyabilirsiniz.