Bilgisayar Teknik Servis

Akşehir Bilgisayar Tamir Hizmetleri

mavi-ekran-bilgisayar-hatasi
mavi-ekran-bilgisayar-hatasi

Sektörde uzun yıllardır hizmet vermiş kadromuz ile en verimli hizmeti sizlere sunmaktayız.

Tecrübeli ekip personellerimiz ile müşterilerimizin sorunları anlayıp arıza çözümünde ve yeni ürün alımında en doğru teşhisi koyup sizlere her zaman daha verimli olmanın peşindeyiz ve sizleri mutlu etmek artık bizlerin boynunun borcu olmuştur. 🙂

Akşehir bilgisayar tamir konusunda kendini kanıtlamış personellerimiz ile tamir ettiğimiz ürünlerin tamamında daha dayanıklı ve daha kullanışlı olması için çok çaba sarf etmekteyiz.

Tamir konusunda yetenekleri üst düzey bir kadromuz ile sürekli gelişim gösteren personellerimiz yeni, eski ve çok daha eski ürünleri tamir konusunda çok başarılı olup sizlerin istediklerine cevap ve çözüm üretebilecek kapasiteye sahip, başarılı bir ekip arkadaşlarına sahibiz.

Genel olarak garantili bir tamir hizmeti sunarak siz müşterilerimizin üzülmemesi için elimizden gelen hizmetlerin en iyisi yaparak sizleri her zaman memnun etmenin peşindeyiz.

Genel arızalardan biraz bahsedelim;

bilgisayar-tenik-servis
bilgisayar-tenik-servis

Notebook ürünlerinde sıvı teması, klavye değişimi, fan değişimi, ekran değişimi, ram yükseltme, hard disk değişimi, ssd takviyesi, web cam değişimi, wifi kartı değişimi, görüntü donma ve ekran görüntü gelmeme gibi sorunlarda sizlere hizmet verebiliriz.

Windows işletim sisteminde oluşan hatalarda ve güncellemelerde sizlere yardımcı olabiliriz

Mavi ekran hatası, güncellemelerde oluşan hatalar, güncellemeden sonra performans düşüklüğü konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

En önemli konulardan bir tanesi de verileriniz bizimle her zaman güven olur ve veri kurtarma hizmetimiz ile sizleri silinen, arızalı hard disk, arızalı flash belleklerinizde ki ürünlerinizde kurtarma hizmeti vererek sizleri verilerinize tekrar kavuşturabiliriz.

Windows XP/Vista/7/8/10/11 Kurulum

Ağ kurulum, test ve destek işlemleri

2012/2016/2019/2021/2022 Server Kurulum

 PC ve Laptop Onarım ve Bakım İşlemleri

Kablosuz Ağ Çözümleri (Çok katlı binalar)

Güç kaynağı satış ve tamiri

Sistem Bakım ve Temizlik İşlemleri

Silinmiş Veri Kurtarma Hizmetleri

Tablet satış ve tamir