AKŞEHİR İNTERNET ARIZA ÇÖZÜM HİZİMETİ

AKŞEHİR İNTERNET

Her geçen gün İnternet'i her yerde kullanmaya başladık ev, iş yeri, büro, fabrika, otel, pansiyon, öğrenci yurtları vb. her yerde artık İnternet teknolojisi kullanıyoruz. Fakat bir sorunumuz var bu İnternet kullanımı ile her ne kadar bol bol para harcasak da bazen bizim için sağlıklı bir sonuçlar vermektedir. Bu konuda biz ve saha ekibimiz yıllardır sektör üzerinde edindiği tecrübe ve bilgiyi siz değerli İnternet abonelerine aktararak sizlerinde sorunsuz bir İnternet kullanmanızı sağlıyoruz.

Bize duyabileceğiniz ihtiyaçlar;

Sık sık kopma problemleri ; Bina iç tesisat da bulunan kablo alt yapınızın çok eski ve ya kablonun arızalı olması, var ise kablo eklerinde sorun veya modem arızaları vb. sorunlarınız da sizin için arıza müdahale edip sorunun çözümünü üretebiliriz.

 

Hat değerinizin yükselmesi yada düşürülmesi ; Eğer hattınız "ADSL" bağlantısında "VDSL" bağlantısına getirilmiş ise hattınız gayet güzeldir fakat bina tesisat yada modeminizin eski olmasında bağlantınız ya yavaş çalışacaktır yada çalışmayacaktır. Bu konuda sizler için çözüm üretebiliriz.

 

 

Telekomünikasyon (ANA HAT) ; Firma kaynaklı sorunlarınız da elimizde bulunan bütün firmaların saha yapısını kontrol ederek sizin için en verimli firmayı bulup bağlantınızı sağlar ve "Telekomünikasyon" kaynaklı sorunlarınıza çözüm üretebiliriz.

 

 

Yeni Abone ; Yeni İnternet aboneliği yaptınız fakat İnternet sizin istediğiniz noktaya gelmedi bu konuda siz değerli müşterimizin istediğini noktaya kadar kablo bağlantısı çeker ve istediğiniz noktada bağlantı sağlamanızı başara biliriz.

 

 

İnternet bağlantımı yaptım fakat "15-30"gündür İnternet kullanamıyor musunuz?

Sizler ile birlikte Telekomünikasyon firması ile iletişime geçerek 1 ile 7 gün arasında İnternet bağlantısını sağlıyoruz ve sizleri mutlu ediyoruz.

Akşehir ve 100 km uzaklık da bulunuyorsanız sizlerin de İnternet Çözüm Ortağınız olabiliriz.

NOT; Kullandığınız firmanın hangisi olduğu önemli değildir. Bütün İnternet aboneliği veren bütün firmaların sorunlarına çözüm üretilmektedir.

lodonet
millenicom
turktelekom
turknet
dsmart
netspeed
turkcell super online
vodafone