AKŞEHİR İNTERNET ARIZA ÇÖZÜM HİZİMETİ

İnternet Arıza Hizmetleri

internet arıza
internet arıza

Her türlü internet arıza hizmetleri için https://www.iyibilgisayar.com.tr/aksehir-internet-hizmetleri/ adresi üzerinden bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca internet arızalarınızın en kısa sürede çözülmesi için 0542 494 04 94 numaralı telefon üzerinden yine bizi arayıp en kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Firmamız her türlü arızayı kısa sürede tamir etmektedir. Eğer İnternet kesintiniz varsa firmamızın önerileri öncelikle modemin açık olduğu konusunda emin olmanızdır. Modeminiz açık yine de internet bağlantısında sıkıntı yaşıyorsanız modemin fişini bir süreliğine çekip bekledikten sonra tekrar takarak bağlantınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu durumlarda kablo bağlantısını kontrol etmeniz gerekmektedir. Tüm bu kontrolleri yaptıktan sonra yine de bağlantınızda sorun yaşarsanız firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Evlerdeki telefon hatlarının kabloları internet arızaları için önemli olduğundan bu kabloların güvenli alanlardan ve zarar görmeyecek şekilde geçirilmesi çok önemlidir. Bu yüzden bu kabloları çocuklarınızın ulaşamayacağı veya gün içinde takılıp düşmelere ve kopmalara sebep olmayacak bir düzen içinde yerleştirmeniz önerilir. Ayrıca kullandığınız kablonun kalitesi dikkat etmeniz gereken bir diğer husustur. Kaliteli bir kablo kullanmanız, kablonun en ufak bir temasta kopmasını engelleyecektir. Yine modeminizin konumu arızalar yaşamamanız konusunda çok önemlidir. Modeminizi çocuklarınızın oyun alanı dışında bir yerine yerleştirmeniz yine önerilerimiz arasındadır.

İnternet arızaları kullanıcı adınızla veya şifrenizden kaynaklı olabilir. Bu yüzden kullanıcı adınızı veya şifrenizi doğru bir şekilde girmeyi unuttuysanız bağlantı sorunu yaşarsınız. Bu yüzden internet problemleri durumunda şifrenizi kontrol etmeniz önerilir. Ayrıca fatura ödemelerine de dikkat etmeniz gerekir. Fatura ödemesini geciktirdiyseniz yine internet bağlantınızla kesinti oluşması çok normaldir. Tüm bunları dikkat ettikten sonra yine de bağlantınızı da bir sıkıntı varsa iletişiminiz durumunda, internet arıza hizmetleri veren firmamız bu sıkıntıyı en hızlı şekilde ve profesyonelce çözecektir.

 • İnternet hız arızası
 • İnternet kopma arızası
 • İnternet bağlanmama arızası
 • İnternet aldığım hıza ulaşmıyor
 • İnternet telefonda çalışmıyor
 • İnternet çok az çekiyor
 • İnternet bilgisayar bağlanmıyor
 • İnternet modem arızası
 • İnternet router arızası

İnternet Arızaları

internet arızası
internet arızası

Firmamızı aramanız durumunda size yapabileceklerinizi tek tek anlatıyoruz. Eğer bu arıza evde kendinizin basitçe çözebileceği türden bir arıza değilse, ekibimiz sizinle iletişime geçip adresinizi aldıktan sonra en kısa sürede hizmet vermektedir. Bizi aradığınızda modeminizin yakınınızda olmasını arızanın en kısa sürede giderilmesi açısından önermekteyiz. Bu durumda size izleyeceğiniz adımlar tek tek ve açık bir dinle anlatıldıktan sonra buna uygun bir yol izlenecektir. Ayrıca firmamız hem telefon hattı üzerinden olan internet bağlantıları hem de telefon hatsız internet bağlantıları konusunda her türlü hizmeti sunmaktadır. Online sitemiz üzerinden firmamızın verdiği bütün hizmetleri inceleyerek sizin için gerekli olan hizmetleri almaya başlayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız 10 yılı aşkın tecrübesiyle sektörde profesyonelce hizmet sunmaktadır. İnternet arıza hizmetleri konusunda arızanın kısa süre içinde tekrarlamaması açısından iyi bir ekipten hizmet almak çok önemlidir. Bu yüzden firmamız tecrübeli ve profesyonel uzman ekibiyle arızalarınızı uygun fiyattan ve kısa sürede kalıcı olarak çözmektedir. Şimdi hemen internet arıza hizmetleri için online sitemiz üzerinden veya telefon numaramızdan bize ulaşarak hizmet almaya başlayabilirsiniz.

 • İnternet adaptör arızası
 • İnternet rj11 arızası
 • İnternet rj45 arızası
 • İnternet cat5 arızası
 • İnternet cat6 arızası
 • İnternet cat7 arızası
 • İnternet bakır kablo arızası
 • İnternet cat kablo arızası
 • İnternet fiber kablo arızası

İnternet Arızası Durumunda Yapılabilecekler

internet arızası
internet arızası

Bilindiği gibi günümüzde internet her adımımızda ihtiyaç duyduğumuz bir durum haline gelmiştir. Bu yüzden internet arızaları mağduriyete yol açmaktadır. Çünkü internet hem iş konusunda hem okul konusunda hem de günlük sosyal ihtiyaçlarımız konusunda hayatımızı kolaylaştırıp birçok alanda ise zaruret oluşturmaktadır. Bu nedenle internet kesintileri ödevlerinizin aksamasına, internet üzerinden yapacağınız işlerin gecikmesine veya daha güzel zaman geçirmek için kullanmanız durumunda hayatınızın zorlaşmasına yol açmaktadır. Bu yüzden internet arıza hizmetleri hızlı ve profesyonel olmalıdır.

İnternet arızanız bulunuyorsa ve interneti eğer telefon hattınız üzerinden kullanıyorsanız; modeminizin arkasındaki kabloyu çıkararak bir telefona bağlayabilirsiniz. Eğer kabloyu bu analog telefona bağladıktan sonra ses almıyorsunuz bu telefon hattınızla alakalı bir sorunun olduğunu gösterir. Bu işlemi interneti telefon hattınız üzerinden almıyorsanız gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Bazı durumlarda sorun internetiniz veya modemle alakalı olmamaktadır. Cihazla alakalı arıza olabilecek bu durumlarda firmamız durum tespiti yapmak için hizmetinizdedir. Yine modeminiz üzerindeki ışıklar yoluyla da internet arıza tespiti konusunda fikir edinebilirsiniz. Modem ışıklarının yanışında herhangi bir problem yoksa bu tür durumlarda genellikle arıza şifrenin hatalı gerilmesi ile alakalıdır. Bu tür durumlarda yine firmamız irtibata geçmeniz durumunda sizi yönlendirerek uzaktan arıza tespitini yapmaktadır.

 • İnternet hız arızası
 • İnternet kopma arızası
 • İnternet bağlanmama arızası
 • İnternet alt yapı arızası
 • İnternet telekom arızası
 • İnternet servis arızası
 • İnternet ttnet arızası
 • İnternet superonline arızası
 • İnternet vodafone arızası

AKŞEHİR İNTERNET

Her geçen gün İnternet'i her yerde kullanmaya başladık ev, iş yeri, büro, fabrika, otel, pansiyon, öğrenci yurtları vb. her yerde artık İnternet teknolojisi kullanıyoruz. Fakat bir sorunumuz var bu İnternet kullanımı ile her ne kadar bol bol para harcasak da bazen bizim için sağlıklı bir sonuçlar vermektedir. Bu konuda biz ve saha ekibimiz yıllardır sektör üzerinde edindiği tecrübe ve bilgiyi siz değerli İnternet abonelerine aktararak sizlerinde sorunsuz bir İnternet kullanmanızı sağlıyoruz.

Bize duyabileceğiniz ihtiyaçlar;

Sık sık kopma problemleri ; Bina iç tesisat da bulunan kablo alt yapınızın çok eski ve ya kablonun arızalı olması, var ise kablo eklerinde sorun veya modem arızaları vb. sorunlarınız da sizin için arıza müdahale edip sorunun çözümünü üretebiliriz.

 

Hat değerinizin yükselmesi yada düşürülmesi ; Eğer hattınız "ADSL" bağlantısında "VDSL" bağlantısına getirilmiş ise hattınız gayet güzeldir fakat bina tesisat yada modeminizin eski olmasında bağlantınız ya yavaş çalışacaktır yada çalışmayacaktır. Bu konuda sizler için çözüm üretebiliriz.

 

 

Telekomünikasyon (ANA HAT) ; Firma kaynaklı sorunlarınız da elimizde bulunan bütün firmaların saha yapısını kontrol ederek sizin için en verimli firmayı bulup bağlantınızı sağlar ve "Telekomünikasyon" kaynaklı sorunlarınıza çözüm üretebiliriz.

 

 

Yeni Abone ; Yeni İnternet aboneliği yaptınız fakat İnternet sizin istediğiniz noktaya gelmedi bu konuda siz değerli müşterimizin istediğini noktaya kadar kablo bağlantısı çeker ve istediğiniz noktada bağlantı sağlamanızı başara biliriz.

 

 

İnternet bağlantımı yaptım fakat "15-30"gündür İnternet kullanamıyor musunuz?

Sizler ile birlikte Telekomünikasyon firması ile iletişime geçerek 1 ile 7 gün arasında İnternet bağlantısını sağlıyoruz ve sizleri mutlu ediyoruz.

Akşehir ve 100 km uzaklık da bulunuyorsanız sizlerin de İnternet Çözüm Ortağınız olabiliriz.

NOT; Kullandığınız firmanın hangisi olduğu önemli değildir. Bütün İnternet aboneliği veren bütün firmaların sorunlarına çözüm üretilmektedir.

lodonet
millenicom
turktelekom
turknet
dsmart
netspeed
turkcell super online
vodafone