Uzak Servis

İYİ BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİTEMLERİ

UZAK SERVİS HİZMETİ

UZAK SERVİS OLARAK BİLGİSAYARINIZIN BAKIM VE ONARIMINI UZAKTAN BİR SERVİS FİRMASI OLARAK TAMİR İMKANI SUNMAKTAYIZ.

Bu hizmetimizden şehir dışı  müşterilerimiz yararlanabilir.

Peki neler yapıyoruz ?

Uzaktan bilgisayar virüs kontrolü, Güvenlik açıkları (Modem, Bilgisayar, Tablet, Server, Kayıt cihazları gibi ürünlerinizde) kontrolü, Çalışmayan programlar, açılmayan bilgisayarlar için uzaktan onarma imkanı, veri kayıplarını önleme, otomatik yedek sistemi gibi hizmetler verilmektedir. Bölgesinde kendini kanıtlamış bir firma olarak tamamen müşterilerin talepleri üzerine açılmış bir servis hizmetidir. Güven ve kaliteli hizmeti bulunduğunuz bölgede bulamıyorsanız bizimle iletişime geçerek hem güven, kalite ve gizlilik konularında sizlere yardımcı oluyoruz.

Firmalar konusunda hali hazırda uzaktan hizmet verdiğimiz firmalar mevcuttur ve anlaşmalı olarak haftalık, aylık, yıllık planlar üzerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Özel firmalarda dikkat edilmesi gereken en önemli konular veri güvenliği, veri gizliği ve işin aksaman devam etmesi gerektiği için sürekli bizimle çalışmanızı sizlere tavsiye ediyoruz.

Müşterinin bilmesi gerekenler nelerdir ?

Bizi bir günlük kurtarıcı değil de sürekli bir hizmet olarak düşünün çünkü bu veriler sizin için ne kadar değerli ise bizim içinde o kadar önemli bir işin önlemini sorun olmadan alınması kesinlikle bizim işimi kolaylaştırdığı gibi sizin de işinizi aksatmayacaktır. Sürekli çalışmalara her zaman açığız fakat günü birlik hemen olsun bitsin diye bir şey yoktur var ise eksik iş yada işçilik vardır bu yüzden bizimle sürekli çalışmadan bizden faydalanamazsınız.

 

Sıkça yaşadığımız sorunlar ve sizlere verebileceğimiz bazı hizmetler ?

 • Kripto virüsleri oldukça yaygındır ve kurtarılması bazen imkansızdır bizimle iletişime geçerek bilgisayarınızda güvenlik açıklarının kapatılması, bilgisayarınız da kesinlikle kaliteli bir virüs programı ve sürekli virüs taraması yapılmadan bu kripto virüsünün önüne geçemeyiz. Peki nasıl geçebiliriz bu virüsün önüne biz sizin için ne yapacağız kesinlikle otomatik yedek sistemi olması gerekecektir "QNAP" veya "SERVER" veya ayrı bir işletim sistemin de çalışacak "BİLGİSAYAR" ve bu ürünlere günde en az 1 yedek alınmalıdır(İşinizin yoğunluğuna göre bu yedek günde belki 100'den fazla olabilir). Bizin virüsle filan işimiz olmaz bir bir yere girmiyoruz zaten demeyin hepimiz personel çalıştırıyoruz ve güveniyoruz art niyetten değil ama tecrübesizlikten girmiş olduğunuz sosyal medya veya herhangi bir web sayfasından bile bu bulaşabilecek bir şeydir. Bu durumlarla yeri geliyoruz çok büyük sosyal medya ve google, yahoo, yandex bile zarar görmektedir bu yüzden sürekli otomatik yedek sistemi dışında %100 bir çözüm yoktur. İnanın bazen bilgileriniz asla geriye gelmez ( işletme bilgisi, ailevi fotoğraflar, gezi ve eğlence anılarınız, yazdığınız bir kitap hepsi buhar olmadan önlem alınması gerekir.)
 • Har disk (Sabit Disk) arızaları da sürekli başımıza gelen bir durumdur hard diskler genellikle 3-5 veya daha kısa süre içerisinde kesin arıza göstermektedir size kolayca anlatmam gerekirse bizim tabirimiz ile arabalarda bulunan lastik gibidir hard disklerin içerisinde bir disk var ve bu sürekli döner yani bir arabanın lastiği nasıl 3-5 sene içerisinde kesin değişmesi gerekiyor ise bu hard disk donanımının da değişmesi gerekir arıza yapmadan ki verilerimiz silinmesin. Bizim sizlere sunmak istediğimiz hizmet ise 1 adet ana hard disk, 1 adet yedek hard disk,1 adet de yedeğin yedeği, 1 adet de ssd disk ayrıca bunlara rağmen korunması bilginin önemine ve boyutuna göre "QNAP","SERVER","AYRI BİR PC" bile kurmaktayız.
 • Bilgisayarlarınızın bakımı fanlar, işlemci macunları gibi işlemlerde bize km olarak daha uzaksanız gelmek yerine bize kargo ile gönderirsiniz bilgisayarınınız bütün bakımları yapılır paketlenir ve sizlere geri gönderilir.
 • Anakart arızası, hard disk, arızası gibi durumlarda bilgisayarınızı bize kargo ile gönderip dükkanda müdahale edilmesi gerekmektedir.

Bu gibi hizmetlerden yada başka bir özel servis almak istiyorsanız bizim ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Çok geç kalmayın sizler de bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

  Ortalama Fiyat Tahmini
  Klavye Değişimi
  100-600 TL
  Format Hizmeti
  100-500 TL
  Menteşe Tamir ve Değişim
  100-1000 TL
  Kırık Ekran Değişimi
  600-2000 TL

  Kırılan ve Sıvı Teması Gören Ürünler İçin Kısaca Bilgi

  Menteşesi kırılan, ekranı kırılan, sıvı teması gören ürünlerinizi bize kargo ile gönderin ürünlerinizin masrafını sizlere çıkarıp onay verdiğiniz de sizler için tamir edip sizlere geri gönderelim.


  Donanım Arızaları ile İlgili

  Klavyesi bozuk, hard disk bozuk veya açılmayan bilgisayarlarınız için bizimle iletişime geçerek sizler için en uygun fiyatı vererek en kaliteli hizmeti sunabiliriz.