Web Tasarım

 

İnternet teknolojisi Türkiye ye 1993 yılında geldi ve o günden bugünümüze çok gelişti ve artık hemen hemen her sorunumuzu ve isteklerimizi arama motorları (google,yandex,yahoo,bing) üzerinden bulabiliyoruz. İnternet sayfası bizim için neden önemli müşterilerimiz bizleri tanıması açısından oluşturduğumuz web sayfasından ne iş yaptığımızı, nerede olduğumuzu, kalitemizi web sayfalarımız üzerinden inceleyerek anlayabiliyorlar ve bizlere nereden ulaşabileceklerini telefon, whatsapp, skype, facebook, instagram ve daha fazla sosyal medya adreslerimizi sitemizde yayınlıyoruz ve bizlere daha kolay ulaşmalarını sağlıyoruz.

Gelişen teknoloji sayesinde kullanıcılarımız artık bir bilgisayar tamircisini dışarıda aramak yerine örneğin; Akşehir bilgisayar, Akşehir bilgisayar tamircisi, Akşehir 2. el bilgisayar gibi terimler yazarak tamircisini yani istediği sonucu buradan buluyor ve tek tek inceleyerek herkesin kalitesini kontrol ediyor ve doğru seçimi yaparak kimin sayfası daha kaliteli ise ona işini yaptırıyor.

 

 

Bize sitenizi yaptırırsanız artılarınız ne olur onlardan bahsedelim;

  • Kaliteli ve görselliği çok şık bir web sayfanız olur.
  • Arama motorları ile uyumlu olur.
  • Google, Yandex, Yahoo, Bing gibi arama sitelerinde ilk sayfada isminiz çıkar ve bizlere söylediğiniz anahtar kelimeler üzerinde profesyonel bir çalışma yaparak sizleri ilk sayfanın ilk sırasına çıkmış olursunuz.
  • Dilerseniz sitenizde bir whatsapp butonu olur ve müşterileriniz whatsapp web üzerinden sizler ile iletişime geçebilir.
  • Kullandığınız bütün sosyal medya sayfalarınız üzerinde bir link bağlantısı ile tanıtımı yapılabilir.
  • Dilerseniz Google, Facebook, İnstagram üzerinde sayfa tanıtımınızı yapabiliriz.
  • Dilerseniz Sosyal medya sayfalarınızın yönetimini biz yapabilir.
  • Sosyal medya hesap kontrollerinizi bize bıraktığınız zaman “Dini, Resmi bayramlarda sosyal medyanızda sizlere özel resim tasarımı yaparak bunların paylaşımını biz yapabiliriz.

Aklınıza takılan sorunlar için 7/24 bizimle Telefon ve Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Aşağıdaki referans sayfalarımızı inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Referanslarımızın tamamı müşterilerimiz isteğine göre tasarlanmıştır.

 

Akşehir Nasreddin Yangın Söndürme

Akşehir Yol Yarım

Ak Tarım Sulama Sistemleri

Diyetisyen Ezgi YALLAGÖZ

Akşehir Güvenlik Sistemleri

Akşehir Nasreddin Yangın Söndürme Sistemleri

Akşehir Yol Yardım, Araç Kurtarma, Oto Çekici

Ak Tarım Sulama Sistemleri

iYi Güvenlik Sistemleri

Ezgi YALLAGOZ – Diyetisyen

 

WhatsApp chat